استفاده از فوم چسب برای پلی استایرن ،چگونگی چسباندن فوم با یکدیگر

استفاده از فوم چسب برای پلی استایرن ،چگونگی چسباندن فوم با یکدیگر

چسب حرفه ای-پلی اورتان پلی استایرن فوم در آئروسل برای رفع پانل های عایق حرارتی، پانل های تزئینی، گچی به تمام پایگاه های ساختمان معمولی در داخل و خارج ساختمان و محوطه.

استفاده از فوم چسب برای پلی اورتان

  • مورد استفاده در سیستم عایق حرارتی داخلی و خارجی.
  • برای تثبیت پانل های تزئینی چوب، پلاستیک، ورق فلز، و غیره
  • برای چسباندن صفحات گچ در تکنولوژی خشک کردن ساختمان.
  • درز بندی ترک های بین صفحات عایق حرارتی، ترک های دیوار.

خواص چسب فوم BARTON “S اکسپرس اصلاح:

 • انعطاف پذیری بالا.
 • خواص عایق حرارتی بالا.
 • توانایی انجام کار در رطوبت بالا مقاومت در برابر رطوبت
 • مقاومت در برابر پیری
 • کاهش خطر قارچ و قالب.
 • امکان استفاده چندگانه
 • چسبندگی عالی به بسیاری از مصالح ساختمانی، از جمله مرطوب: پلی استایرن، پلی اورتان، بتن، آجر، چوب، و غیره (به جز از تفلون و پلی اتیلن) ​​..
 • بدون بو
 • امکان استفاده برای آثار داخلی و خارجی.
 • کاهش زمان اجرای کار. تثبیت سریع و قابل اعتماد از مواد عایق حرارتی و دیگر مواد.
 • آماده استفاده است

توصیه هایی برای استفاده: فوم چسبنده

 1. سطح بستر باید از گرد و غبار، گریس، روغن و سایر آلاینده ها پاک شود، مثلا با تمیزکننده فوم تمیز.
 2. برای سرعت بخشیدن به فرآیند پخت و بهبود چسبندگی توصیه می شود قبل از مرطوب سطح کار.
 3. قبل از استفاده، بالون باید به شدت به مدت 30 ثانیه تکان داده شود. سیلندر را بر روی تفنگ نصب کنید و نازل را تنظیم کنید.
  هنگام استفاده از سیلندر، باید آن را به سمت بالا چرخانید.
 4. اعمال چسب در پانل و صبر کنید حدود 5 دقیقه قبل از نصب آن، که منجر به گسترش کلی چسب و تسهیل تنظیم نصب و راه اندازی.
  اسلب را با چسب به دیوار تزریق کرده و تا زمان تنظیم فشار دهید.
  در عرض 15 دقیقه شما می توانید موقعیت را تنظیم کنید، به آرامی حرکت کنید.
 5. سوراخ ها و درزهای بین پانل ها باید با چسب پر شوند.
  پس از 2 ساعت شما می توانید با اتصال دهنده های مکانیکی نیز بپوشید.
 6. چسب اضافی غیر مجاز را حذف کنید و همچنین بعد از استفاده از پاک کننده پاک کننده BARTON، تفنگ را تمیز کنید.
 7. چسب خشک شده باید از اشعه های مستقیم UV محافظت شود.

 

اقدامات امنیتی:

  1. همیشه دستکش های محافظتی بپوشید

در صورت تماس با چشم، بلافاصله با آب فراوان بشوید و به مشاوره پزشکی بپردازید.

 1. همیشه در طی عملیات دستکش های محافظتی بپوشید پس از تماس با پوست، بلافاصله با صابون و مقدار زیادی آب بشویید.
 2. با توجه به وجود اجزای گازی، اطمینان از تهویه خوب در طول عملیات.
 3. آیا سیلندر را سوراخ نکنید یا سوزانید
 4. اسپری بر روی شعله باز یا هر ماده رشته ای اسپری کنید. در حین کار سیگار نکشید
 5. دور از فرزندان خود نگه دارید

در میان مواد عایق بندی شده و چسبنده، یک چسب پلی اورتان منحصر به فرد وجود دارد که ما در این مقاله صحبت خواهیم کرد. شما می دانید که چه نوع از فوم، چسب، و چگونه آن را از دیگر مصالح ساختمانی متفاوت نیز در مورد چه چیزی بهتر است قبل از خرید فوم پلی اورتان، و چه ویژگی بهتر است توجه در هنگام انتخاب یک محصول به حال یاد بگیرند. در یک کلام، بیایید ببینیم که این محصول چیست.

تخصیص و خواص مواد

این نوع فوم چیزی بیش از آن نیست چسب پلی اورتان، که کاملا مناسب برای چسباندن فوم پلی استایرن، و همچنین صفحات برای عایق حرارتی داخلی و خارجی از سطوح و نما.

در میان خواص کف فوم پلی اورتان، باید توجه داشته باشید کاهش قابل توجهی در زمان کار بر روی عایق بندی و عایق نمای ساختمان. با کمک آن، می توانید تقریبا کل مقدار کار در فضای باز را در هر روز کاری انجام دهید. به عنوان یک ماده، این فوم دارای درجه بالا چسبندگی با اکثر مواد معدنی، و همچنین با پلی استایرن گسترش یافته است.

این دارای خواص عایق حرارتی عالی، درجه بالایی از مقاومت در برابر آب است. خواص فوم چسب بسیار منحصر به فرد است که به شما اجازه می دهد تا کار را حتی در دمای کم یا با افزایش درجه رطوبت انجام دهید. در فوم، بر خلاف سایر مصالح ساختمانی مشابه، هیچ فریون وجود ندارد، بنابراین می توانید استدلال کنید که این مواد سازگار با محیط زیست و ایمن هستند.

این عمدتا برای اصلاح صفحات ساخته شده از پلی استایرن ساخته شده است، برای تنظیم نمای خارجی در ساخت و ساز و گرم شدن خانه. همچنین برای پر کردن حفره های بین این صفحات مفید است. اما علاوه بر این خواص، فوم پلی اورتان می تواند به عنوان یک ماده برای چسب چوب و محصولات هیئت مدیره گچ به سطوح و مواد مختلف، به عنوان مثال برای بتن و فلز استفاده شود. از چسب پلی اورتان فوم استفاده کنید و هنگام نصب سازه های ارکانت، و همچنین در طول کار ساخت و ساز   با مواد مانند پلی استایرن و پلی اورتان یا کاشی های سرامیکی، بلوک گاز و غیره.

ویژگی های این ترکیبات و انواع اصلی ارائه شده در بازار

برای شروع، من در مورد همه مزایا و معایب این گروه ترکیبات صحبت خواهم کرد و سپس گزینه های خاصی را که محبوب ترین هستند را در نظر بگیرید.

جوانب مثبت و منفی چسب

اول از همه شما باید بدانید که چه چسب پلی اورتان در یک میله بهتر از ترکیبات دیگر است. مزایای متعددی وجود دارد:

 • سهولت استفاده. شما لازم نیست کیسه های سنگین حمل کنید، یک راه حل چسب تهیه کنید و آن را با یک گوجه فرنگی بکارید. بالون در تفنگ، که بعد از ترکیب به صورت یکنواخت بر روی سطح توزیع قرار داده.
 • سرعت کار بالا. برای چسب فوم بسیار به سرعت اعمال می شود، به علاوه لازم است به طبخ نیست. این زمان چسباندن حداقل دو بار کاهش می یابد. علاوه بر این، ترکیب بسیار سریع تر به درک و سخت شدن است، بنابراین شما می توانید چند ساعت پس از چسباندن کار را ادامه دهید؛
 • سهولت نصب. فوم شروع به درک 10-15 دقیقه می کند، در این حال شما می توانید موقعیت ورق را اصلاح کنید تا آنها را به طور کاملا مسطح و محکم ظاهر کنید. در حالی که ترکیب تازه، هم زدن تاثیر منفی بر قدرت چسبندگی ندارد؛
 • چسبندگی بالا به بسترهای مختلف. چسب پلی اورتان فواید مواد را به همان اندازه به سطوح بتن، آجر، گاز سیلیکات، چوبی و دیگر سطوح رفع می کند. ترکیب می تواند برای Penoplex یا پشم معدنی استفاده شود، کیفیت ثابت همواره بالا خواهد بود؛
 • چند منظوره   چسب مناسب نه تنها برای بخاری، بلکه برای گچ و گچ و ورقه های فیبر گچ، پوشش پلاستیکی، چوبی و پلاستیکی و حتی ورق گالوانیزه مناسب است.
 • عملکرد عایق حرارتی بالا. ترکیب می تواند اتصالات بین بخاری و اسلات در ساختار مهر و موم شده است. از نظر ویژگی های آن، چسب فوم تقریبا متفاوت نیست؛
 • با کیفیت بالا. پس از تنظیم، ترکیب عملا گسترش نمی یابد. چسب فریز شده از رطوبت نمی ترسد، قالب را شامل نمی شود، عمر مفید با حفاظت از خورشید و جو ده ها سال است.

No Comments

Post A Comment